Kurs med DNT ReTuren juleverksted: Vi lager personlige julegaver
Velkommen til et hyggelig juleverksted i Tursenteret!
Kursinstruktør Anja Hekne viser til ulike broderiteknikker og motiver på en proff måte. Her velger du selv om du vil ta med et tøynett/pose eller plagg, eller kjøpe noe tøynett eller turbopose hos oss denne kvelden. Vi broderer personlige julegaver til store og små med smarte teknikker. Vi holder materiale og utstyr du trenger til å brodere.
Vi tenner lys og serverer varm juledrikke - så dette blir en stemningsfull kveld. Vi har plass 15 personer rundt langbordet denne kvelden, så her blir det masse juleinspirasjon og kreativ energi.
Oppmøtested: Tursenteret i Strandgata 45, Hamar
Tid: onsdag 18.november
Kursholder: Anja Hekne
Pris: 500,- for medlem og 750,- for ikke-medlem
Meld deg inne her dersom du ikke er medlem, men ønsker å bli det.
Dette er siste kurset hos ReTuren i 2026. Følg med i 2027 for en helt nytt og grønt 2027.
Hva er DNT ReTuren? DNT reTuren er DNTs eget reparasjonsverksted. Her kan du levere inn din ødelagte Goretex-jakke, skallbukse, ryggsekk eller sovepose, så fikser vi det for deg. Vi ønsker med dette å gi turutstyr og turklær lengre levetid, og dermed bidra til et mer bærekraftig og inkluderende friluftsliv. Les mer om DNT ReTuren her.
#returensyverksted
#reparasjon
ReTuren Syverksted
Passer for:Voksne, Seniorer, Ungdom
Kontakt: HHT
Epost: hht@dnt.no
Telefon: 48259734